Deprecated: Function split() is deprecated in /home/users/568/eslowacja/www/slowacja on line 8 Deprecated: Function split() is deprecated in /home/users/568/eslowacja/www/slowacja on line 13 Deprecated: Function split() is deprecated in /home/users/568/eslowacja/www/slowacja on line 15 Otwierają pierwszy areał golfowy szkockiego typu Słowacja ::: Noclegi słowacja. Hotele, kwatery, pesjonaty, apartamenty
ďťż
  Strona główna  |  Mapa strony    


Słowacja
Słowacja noclegi
Pensjonaty
Hotele
Spa, uzdrowiska
Rezerwacja noclegów
Atrakcje
Regiony
Sport
Informacje praktyczne
FORUM
Słowacja »  Aktualności »  Otwierają pierwszy areał golfowy szkockiego typu


    
 
Areał golfowo- odpoczynkowy przy Prievidzy, pierwszy tego rodzaju na Słowacji, zostanie otwarty dla szerokiego ogółu już 1 maja 2011! Nie przegapcie okazji zapraszamy do odwiedzin i wzięcia udziału w grze w golfa na nowym Hornonitrianskim "zielonym dywanie"!
Areał golfowy szkockiego typu, pierwszym tego rodzaju na Słowacji, znajduje się nad miejscowością Sebedražie niedaleko Prievidzy. Leży w pobliżu istniejącego kompleksu sportowo-rekreacyjnego Wodny świat, który stwarza wspaniałe warunki do wypoczynku dla rodzin z dziećmi.

Pole golfowe na Górnej Nitrze powstaje we współpracy z najstarszym polem golfowym na świecie w szkockim Musselburghu, a jego plany pochodzą z warsztatu szkockiego projektanta pól golfowych Toma Mackenzie.

Ośrodek szkoleniowy składa się z akademii 6-dołkowej, driving range, chipping i putting greenu i ogromnej akademii „High Tatra” wg wzoru " Himmalaya putting green" z St. Andrews, będą dostępne już od 1 maja 2011!
aaaa
 Menu
Rezerwacja noclegów
Atrakcje
Regiony
Aktualności
Kontakt


 Rezerwuj on-line
 
Kwatery
Pensjonaty
Hotele
SPA, Uzdrowiska 
 
 Dojazd, transport
 Gorące źródła
 Rezerwacja noclegów
 Ośrodki narciarskie
 Uzdrowiska
 Potrawy
 Linki-Rezerwacja noclegów
-Atrakcje
-Sport
-Linki
-Aktualności
Słowacja  powered by extramedia.pl